Бібліотека

Яндекс.Метрика

Книжковий подарунок Науковій бібліотеці КНЕУ

          
     Декілька років тому в ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» був прийнятий надзвичайно важливий документ «Стратегія інтернаціоналізацій», метою якого є розвиток міжнародного співробітництва закладів освіти. Певний час пріоритетом вважались зв’язки з університетами країн ЄС, а також США і Канади.Останнім часом доволі привабливими виявилися зв’язки з країнами Середньої Азії та Казахстану. Нашими закордонними партнерами стали:
- Ташкентський державний економічний університет;
- Самаркандський інститут економіки і сервісу;
- Бухарський університет.
     Під час останнього візиту до Бухари нашій делегації була подарована унікальна книга «Жемчужины ремесленников Бухары», яка була передана до фонду Наукової бібліотеки імені М. В. Довнар-Запольського ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чужиковим В. І.

Пропонуємо читачам ознайомитись з цією книгою на виставці «Нові надходження», що експонується  в залі економічної класики (к. 601).

Бухара – це колиска світової цивілізації. Історик Наршахі вважає, що Бухарі чотири тисячі років. В ісламському світі це місто має особливий статус. Це місто має велику кількість епітетів: «Бухара – місто-музей просто неба»; «Музей Бухара»; «Місто-казка Бухара»; «Мудра Бухара»; «Вчена Бухара»; «Витончена Бухара»; «Блаженна Бухара». В цьому місті існувала та існує велика кількість навчальних закладів, сюди йшли за знаннями з усіх кінців світу. 
Особливо Бухара відома виробами ремісників. Сучасна Бухара перейняла все найкраще. Тому і сьогодні у гостей цього стародавнього міста очі розбігаються від розкоші та витонченості виробів бухарських ремісників. Тому книга дійсно заслуговує уваги читачів. Приємного прочитання.

 


 

 

Остання редакція: 08.10.19