Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Вебінари Clarivate Analytics українською в квітні16 Квітня 2020р.

Шановні науковці, викладачі та аспіранти КНЕУ,
Пропонуємо вам долучитися до квітневих вебінарів Clarivate Analytics.
 
 
21 квітня 16:15-17:15
Тема: Джерела наукової інформації: що ми знаємо про коронавіруси.
Анотація: Публікації про коронавіруси та захворювання, що викликаються ними, у провідних наукових журналах світу, які проіндексовані на платформі Web of Science в базах Web of Science Core Collection, Medline, Data Citation Index. Мережа цитувань та пов'язані записи. Пошук найвпливовіших публікацій, авторів, наукових організацій. Доступ до повного тексту публікацій. Аналіз журналів в галузі вірусології за Journal Citation Reports. Робота в режимі карантину – можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів. Відповіді на Ваші запитання
Реєстрація: https://bit.ly/2wVuHAX

 

22 квітня 16:15-17:15
Тема: Можливості ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics для успішної грантової заявки.
Анотація: З 2008 року з публікацій до Web of Science Core Collection додається інформація про грантову підтримку. Які можливості для науковця дають ці дані, як знайти, якими фондами підтримувалися аналогічні дослідження, на яких дослідженнях фокусується певний фонд та чи мали українські науковці успішні грантові заявки. Зупинимося на процедурі оцінювання грантових заявок. Повторимо, як знайти літературу, видання впливових науковців, як проаналізувати інформацію та знайти фінансування, оцінити власні шанси за допомогою платформи Web of Science. Уточнимо, як створити та підтримувати в актуальному стані авторські профілі ORCID, Publons. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2JwtWB3

 

23 квітня 16:15-17:15
Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність
Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Пошук видання з безкоштовною публікацією. Публікаційний процес. Структура статті. Оформлення рукописів за форматом журналу. Робота з EndNote. Рецензування. Причини відхилення статей. Розповсюдження публікації. Що недопустимо в науковій комунікації. Підбір та перевірка індексації видання у Web of Science. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2JwtWB3
 
14-29 квітня три стандартні серії вебінарів російською мовою. Розклад за посиланням: https://clarivate.ru/webinars.
АЛЕ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на вебінар у другій серії про відбір видань до Web of Science.
 
Також компанія проводить унікальний спільний вебінар російскою
 
24 квітня у двох повторах о 10:00 та 14:00
Этика научных публикаций и инструменты повышения их качества: Web of Science и Антиплагиат
В ходе 2-х часового бесплатного вебинара прозвучат два доклада:
 
«Научные журналы: хорошие, плохие и хищнические»
Лектор: Валентин Богоров, руководитель отдела образовательных программ Clarivate
 
Анонс: Актуальность этики научных публикаций на современном этапе развития научных коммуникаций. Критерии качества научных журналов Web of Science Core Collection. Отбор и мониторинг научных журналов. Соблюдение этических норм научных публикаций как ключевой критерий качества научных журналов. Где печатаются наиболее влиятельные научные статьи в Вашей научной области? Платные и бесплатные журналы для авторов. Отбор и мониторинг научных журналов в Russian Science Citation Index. Роль отзыва (ретрагирования) публикаций как существенного механизма поддержки этических стандартов в науке. Практика ретрагирования научных статей – анализ массива данных Web of Science Core Collection.
 
«Антиплагиат: как проблему превратить в помощника»
Лектор: Юрий Чехович, к.ф-м.н., исполнительный директор компании Антиплагиат
 
Анонс: За последние несколько лет системы обнаружения заимствований (или, как многие говорят, "системы антиплагиата") стали привычной частью научного публикационного ландшафта. При этом взаимодействие с такими системами чаще всего рассматривается и авторами, и редакторами как риски и неудобства. В то же время, система обнаружения заимствований может и должна быть верным помощником редактора. В выступлении будет рассмотрено: как построить работу автора, чтобы не бояться проверок на заимствования, как должна быть организована работа редактора, чтобы и защитить журнал, и не отпугнуть добросовестных авторов.
Обратите внимание, что вебинар будет транслироваться два раза. Выбирайте удобное время и соответствующую ссылку для регистрации, не откладывайте на последнюю минуту, заполняйте форму прямо сейчас и внимательно указывайте вашу почту. Кнопка Register внизу экрана приведет вас к анкете, после заполнения которой нажмите - Submit
 
10:00-12:00 (GMT+3/ мск) https://bit.ly/3baksaT
 
14:00-16:00 (GMT+3/ мск) https://bit.ly/2XIe9Hs