Бібліотека

Яндекс.Метрика

Доступ до бази даних Statista11 Грудня 2018р.

  З 21 листопада по 21 грудня 2018 року надається тестовий доступ до бази аналітичних та статистичних даних Statista (м. Гамбург).

Statista – є одним з провідних світових статистичних інтернет-порталів, що надає корпоративним клієнтам і академічним установам інтуїтивно зрозумілий і зручний інструмент доступу до кількісних даних і фактологічної інформації з понад 80 000 галузей і сфер наукових інтересів.

Статистичні дані охоплюють регіони Америки, Європи та Азії і спираються як на внутрішні дослідження Інституту, так і на дані з понад 22 500 ексклюзивних вторинних ресурсів. Вміст платформи доступний чотирма мовами: німецькою, англійською, французькою та іспанською.

Ресурс містить:
  • аналіз ринку цифрових технологій;
  • аналіз споживчих ринків;
  • галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози);
  • економічні звіти, підкріплені статистикою.

Результати пошуку можна завантажувати, структурувати і використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях. Користувачі порталу також мають можливість завантажити зручний інструмент графічної візуалізації статистичних даних, скориставшись посиланням  https://www.tableau.com/trial/ statista-benchmark-report-uk.

Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням:
 
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 503-84-45, 503-84-40