Бібліотека

Яндекс.Метрика

Графік видачі навчальної літератури для студентів 1 курсу денної форми навчання 29 Серпня 2019р.

Обслуговування здійснюється в бібліотеці (вул. Дегтярівська, 49-Г, 2-й поверх, к. 205)
До відома:   при собі мати документ який засвідчує особу
 
Дата
Спеціальність
Групи
Години
9 вересня
/понеділок/
6М05  Міжнародні фінансові відносини
1
09.30 – 10.00
 
6М03  Міжнародні економічні відносини
1, 2, 3
10.00 – 11.00
 
6М01  Міжнародна економіка
1, 8, 9
11.00 – 12.00
 
 
2, 3, 5
12.00 – 13.00
 
 
6, 7, 4
13.00 – 14.30
 
6Ю01  Правознавство
1, 2
14.30 – 15.15
 
 
3, 4
15.15 – 16.00
 
6Ю02  Право національної безпеки
1
16.00 – 16.30
 
6Ю03  Право громадської і політ. діяльн.
1
16.30 – 17.00
 
6М06   Міжнародна торгівля
1
17.30 – 18.00
 
6Ю05  Політичні технології та лідерство
1
18.00 – 18.30
 
6Ю06  Міжнародне право
1
18.30 – 19.00
 
10 вересня
/вівторок/
6М04  Міжнародний бізнес
1, 2
09.15 – 10.00
 
 
3, 4
10.00 – 11.00
 
6Р07  Економіка міста та урбаністика
1
12.00 – 13.00
 
6Р04  Комерційна діяльність та логістика
1, 2
13.30 – 14.30
 
6Р05  Туризм 
1
  14.30 – 15.00
 
6Р06  Зелена економіка
1
15.00 – 15.30
 
6Р03   Маркетинг
1,3, 2
15.30 – 17.00
 
 
4, 5
17.00 – 18.00
 
 
6, 7
18.00 – 19.00
11 вересня
/середа/
6Е05  Публічне управління та адмініструв.
1
10.00 – 11.00
 
5Е02
1
11.30 – 12.00
 
6А03  Менеджмент агробізнесу
1
12.00 – 13.00
 
6Е08  Підприємництво
1, 2
13.30 - 14.30
 
6А04  Економіка агробізнесу
1
14.30 – 15.00
 
6Е07  Економічна аналітика
1
15.00 - 15.30
 
6Е04  Менеджмент бізнес-організацій
1, 2
15.30 – 16.30
 
 
3, 4, 5
16.30 – 18.00
 
6Е02   Економіка підприємств
1, 2, 3
18.00 – 19.30
 
12 вересня
/четвер/
6У08  Соціальні та медіа-комунікації
1
10.00 – 10.30
 
6У07  Менеджмент соціальної сфери
1
10.30 – 11.00
 
6У05  Економ.  та бізнес-освіта
1
11.30 – 12.00
 
6У04  Соціологія економіки та підприємн.
1
12.00 – 13.00
 
6У03  Економічна та соціальна психологія
1, 2
13.30 - 14.30
 
6У06  Менеджмент персоналу
1, 2
16.00 – 17.00
 
6О02  Облік і аудит
1, 2
15.00 – 16.00
 
6А02 Облік, аудит та оподаткування агробіз
1
17.00 – 17.30
 
6О03  Податковий менеджмент
1
17.30 – 18.00
 
6О04  Диджитал-облік
1
18.00 – 19.00
 
13 вересня
/п’ятниця /
6І06 Комп’ютерні науки
1, 2
10.00 – 11.00
 
6І01  Економічна кібернетика
1, 2
11.00 – 12.00
 
6І04  Системний аналіз
1
12.00 – 12.30
 
6І05  Кібербезпека
1
12.30 - 13.00
 
6І07  Цифрова економіка
1
13.00 – 13.30
 
6Ф05 Банківський бізнес
1
13.30 – 14.00
 
6Ф07  Страховий бізнес
1
14.00 – 15.00
 
6Ф03  Фінанси
1, 2
15.00 – 16.00
 
6Ф08 Інвестиційний менеджмент
1, 2
16.00 – 17.00
 
6Ф04  Корпоративні фінанси
1, 2, 3
17.00 – 18.30
 
6Ф09 Цифровий банкінг
1
18.30 – 19.00
 
6Ф06  Митна справа
1
19.00 – 19.30