Бібліотека

Яндекс.Метрика

У газети Ювілей!

22 квітня 2015 року газета «Економіст» відзначає своє 45-річчя.

   Перший номер газети «Радянський економіст» Київського інституту народного господарства імені Д. С. Коротченка вийшов 22 квітня 1970 року за редакцією Романа Михайловича Вечірко, що понад 30 років був її незмінним керівником.

        

    За час існування вузівської газети неодноразово змінювався її формат, періодичність та назва. Сторінки газети – це миті історії країни, вузу, його колективу, економічної освіти. Всі важливі події в житті держави; зміни, надбання, нагальні проблеми вищого навчального закладу та його колективу; особисті досягнення студентів, професорсько-викладацького складу, науковців, співробітників – все знаходило відображення в періодичному виданні вузу. Все непересічне, неординарне, оригінальне також не залишалося поза увагою газети.
   У фонді бібліотеки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана газета «Економіст» зберігається з 1972 року.
   Ювілею видання присвячена виставка, що експонується в читальному залі періодичних видань бібліотеки (вул. Дегтярівська, 49-г, к.404).
 
         
 
   На виставці представлені: перший номер газети та її комплекти за різні роки, святкові випуски, присвячені ювілейним датам в житті університету.
   Йдуть роки, а газета «Економіст» залишається надійним джерелом інформації для вузівської спільноти.
 
 
 
 
Остання редакція: 12.05.15