Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Навчальні матеріали від Research4Life05 Липня 2022р.

Шановні викладачі, аспіранти та студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Проєкт Research4Life представляє вашій увазі навчальні матеріали, які будуть цінними та сприятимуть стабільному використанню інформаційних ресурсів в найближчі місяці та роки. Розвиток інформаційної грамотності та пошукових навичок, безумовно, зробить доступ до знань простішим та ефективнішим.

Навчальна сторінка Research4Life та її розділи доступні за адресою (https://www.research4life.org/training/)

1. Про Research4Life (https://www.research4life.org/training/about/). Ви можете знайти презентацію з оглядом Research4Life з інформацією про країни, які відповідають вимогам, різні програми та способи реєстрації. Ви також можете знайти вебінар англійською, французькою та іспанською мовами про те, як працює Research4Life, і огляд безкоштовного навчання, що надається на сайті.

2. Авторські навички (https://www.research4life.org/training/author-skills/). Набір із шести модулів для розвитку авторських навичок: як читати та писати наукові статті, про інтелектуальну власність і веб-бібліографію, а також практичні зошити.

3. Інструменти керування посиланнями (https://www.research4life.org/training/reference-management-tools/). Цей модуль допоможе вам розвинути навички, необхідні для користування трьома найпопулярнішими програмами для керування: Mendeley, Zotero та EndNote Web.

4. Спеціальне навчання за програмою (https://www.research4life.org/training/program-specific-training/). Кожна з п’яти програм Research4Life пропонує цілеспрямоване навчання через свої портали.

5. Ресурси споріднених організацій і видавництв. На сайті Research4Life ви можете знайти більше інформації про додаткові сайти пов’язаних організацій і видавців, які пропонують навчальні ресурси для бібліотекарів і дослідників (https://www.research4life.org/training/resources-related-organizations/).

Матеріали Research4Life можна використовувати для самостійного навчання або для навчання колег. Презентації та вправи можна адаптувати до власних потреб.