Бібліотека Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Яндекс.Метрика

    Бібліотека КНЕУ ім. Вадима Гетьмана на facebook

Задайте своє питання бібліотекарю

Головна сторінка

Згідно рішення Вченої ради Університету та відповідно до наказу №878 від 01.11.18 р. бібліотеці КНЕУ імені Вадима Гетьмана змінено назву на «Наукова бібліотека імені М. В. Довнар-Запольського Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»


Митрофан Вікторович
Довнар-Запольський (1867–1934)

Відомий історик, економіст, джерелознавець, архівознавець, археограф, етнограф, фольклорист. Засновник та директор першого в Україні ВНЗ економічного профілю – Вищих комерційних курсів, реорганізованих у Київський комерційний інститут. Очолював навчальний заклад з 1906 р. до 20.03.1917 р.

Інформаційно-бібліографічний ресурс «М. В. Довнар-Запольський – фундатор Київського комерційного інституту» можна переглянути за посиланням


Екскурсія Бібліотекою КНЕУ


Анонси

Книжковий подарунок Науковій бібліотеці КНЕУ
          
     Декілька років тому в ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» був прийнятий надзвичайно важливий документ «Стратегія інтернаціоналізацій», метою якого є розвиток міжнародного співробітництва закладів освіти. Певний час пріоритетом вважались зв’язки з університетами країн ЄС, а також США і Канади.Останнім часом доволі привабливими виявилися зв’язки з країнами Середньої Азії та Казахстану. Нашими закордонними партнерами стали:
- Ташкентський державний економічний університет;
- Самаркандський інститут економіки і сервісу;
- Бухарський університет.
     Під час останнього візиту до Бухари нашій делегації була подарована унікальна книга «Жемчужины ремесленников Бухары», яка була передана до фонду Наукової бібліотеки імені М. В. Довнар-Запольського ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чужиковим В. І.

Пропонуємо читачам ознайомитись з цією книгою на виставці «Нові надходження», що експонується  в залі економічної класики (к. 601).

Бухара – це колиска світової цивілізації. Історик Наршахі вважає, що Бухарі чотири тисячі років. В ісламському світі це місто має особливий статус. Це місто має велику кількість епітетів: «Бухара – місто-музей просто неба»; «Музей Бухара»; «Місто-казка Бухара»; «Мудра Бухара»; «Вчена Бухара»; «Витончена Бухара»; «Блаженна Бухара». В цьому місті існувала та існує велика кількість навчальних закладів, сюди йшли за знаннями з усіх кінців світу. 
Особливо Бухара відома виробами ремісників. Сучасна Бухара перейняла все найкраще. Тому і сьогодні у гостей цього стародавнього міста очі розбігаються від розкоші та витонченості виробів бухарських ремісників. Тому книга дійсно заслуговує уваги читачів. Приємного прочитання.