Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Доступ до ScienceDirect та Scopus30 Грудня 2020р.

Шановні науковці!

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 17 листопада 2020 року №1426 за кошти держбюджету отримав доступ до повнотекстової бази наукових досліджень ScienceDirect та міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. З 01.01.2021 р. по 31.12.2021 р. науковці отримають доступ до майже 39 тис. електронних книг (включно з безстроковим доступом до колекції з 2088 електронних монографій 2019–2020 рр.).

На платформі ScienceDirect представлені: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Понад 1,2 мільйона статей на ScienceDirect мають відкритий доступ.

Вебінари про принципи роботи з базою даних ScienceDirect можна переглянути на сторінці ДНТБ України за посиланням: https://dntb.gov.ua/news/9273.

Scopus – міжнародна наукометрична база даних, яка надає можливість ознайомлюватися з рефератами та бібліографією праць, опублікованих у наукових виданнях, відстежувати їх цитованість. Безкоштовний доступ надається до 31 травня 2021 року.

Доступ до баз даних можливий з мережі університету та здійснюється за посиланнями:

ScienceDirect: https://www.sciencedirect.com/

Scopus: https://www.scopus.com/

Для отримання віддаленого доступу потрібно заповнити онлайн-форму.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до співробітників Наукової бібліотеки КНЕУ за електронною поштою: library@kneu.edu.ua