НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Доступ до Інтернет-ресурсів

Умови користування ресурсами:

Не дозволяється:
• змінювати, трансформувати, перекладати матеріали та створювати інформаційний продукт на їх основі;
• передавати матеріали особам, які не є співробітниками чи студентами КНЕУ;
• застосовувати спеціальні програми для повного скачування цілого журналу (книги) чи окремих їх випусків;
 • використовувати матеріали в комерційних цілях.

Scopus – бібліографічна реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості наукових статей від компанії Elsevier. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та книжкові видання.
Період доступу до 28.02.21 р.
Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням:  http://www.scopus.com

Web of Science – наукометрична платформа компанії Clarivate Analytics, що поєднує реферативні бази даних наукових публікацій. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з багатьох галузей знань та надійну аналітичну інформацію щодо показників цитованості і тематичних зв’язків між статтями.
Період доступу до 31.05.21 р.
Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням: http://webofknowledge.com

 Springer Nature  – міжнародне видавництво, яке видає понад 3000 найповажніших та найвпливовіших журналів з різних галузей науки, техніки та медицини. У межах передплати відкрито доступ до повних текстів: журналів Springer 1997-2020 рр.; електронних книг Springer 2017 р.
Доступ до порталу можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням: https://link.springer.com/

"Центр учбової літератури" Видавництво пропонує швидкий доступ до електронних версій книг. Колекція охоплює понад 1200 найпопулярніших навчальних видань за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки, Кодекси України.
Перелік видань онлайн-бібліотеки
Період доступу до 2.09.19р. по 2.09.2020р.
Доступ здійснюється з мережі Університету за посиланнями: www.culonline.com.ua.

 Polpred.com.  Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних має рубрикатор: 53 галузі, 600 джерел, 8 федеративних округів РФ, 235 країн та територій, головні матеріали, статті та інтерв'ю 13 000 перших осібЩоденне отримання тисячі новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. докладніше
Доступ можливий лише з мережі університету.

 

З питань доступу до ресурсів звертатися за тел.: 503-84-45, e-mail: ellib@kneu.ua, відділ електронних ресурсів та сервісів, зал електронних ресурсів.

Остання редакція: 08.07.20