| - Університет»
- Структурні підрозділи»
- Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського»
- Електронні ресурси бібліотеки»
- Доступ до Інтернет-ресурсів
Доступ до Інтернет-ресурсівУмови користування ресурсами: Не дозволяється: • змінювати, трансформувати, перекладати матеріали та створювати інформаційний продукт на їх основі; • передавати матеріали особам, які не є співробітниками чи студентами КНЕУ; • застосовувати спеціальні програми для повного скачування цілого журналу (книги) чи окремих їх випусків; • використовувати матеріали в комерційних цілях. Coursera – Освiтня платформа Coursera співпрацює з КНЕУ та надає доступ до своїх безкоштовних онлайн-курсів та дисциплін. Є можливість долучитися до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною поштою: library@kneu.edu.ua
Research4Life – У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури: Hinari (дослідження в галузі біології та медицини); AGORA (дослідження в галузі сільського господарства); OARE (дослідження навколишнього середовища); ARDI (доступ до науково-технічної інформації); GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук). Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути на сайті проєкту Research4Life. Видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.
ЕdX – Освітня платформа ЕdX, світовий лідер у сфері онлайн-навчання www.edx.org підтримує заклади освіти та студентів України та спільно з Міністерством освіти і науки України надає безкоштовний доступ до онлайн-курсів і програм у галузі математичних, хімічних, біологічних, економічних, історичних, юридичних, психологічних, архітектурних наук від провідних світових установ та компаній на EdX Online Campus. EdX має понад 34 мільйони користувачів, що є слухачами понад 2800 курсів. Для реєстрації на Платформі з отриманням доступу, відкритого для КНЕУ імені Вадима Гетьмана, просимо заповнити онлайн-форму за посиланням.
Web of Science – наукометрична платформа компанії Clarivate Analytics, що поєднує реферативні бази даних наукових публікацій. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з багатьох галузей знань та надійну аналітичну інформацію щодо показників цитованості і тематичних зв’язків між статтями. Період доступу до 31.05.21 р.
Scopus – міжнародна наукометрична база даних, яка надає можливість ознайомлюватися з рефератами та бібліографією праць, опублікованих у наукових виданнях, відстежувати їх цитованість.Період доступу до 31 травня 2021 року. Доступ до порталу можливий з мережі університету та здійснюється за посиланням: www.scopus.com/. Для отримання віддаленого доступу потрібно заповнити онлайн-форму.
ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. Науковці отримають доступ до майже 39 тис. електронних книг (включно з безстроковим доступом до колекції з 2088 електронних монографій 2019–2020 рр.). На платформі ScienceDirect представлені: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.Період доступу з 01.01.2021 р. по 31.12.2021 р. Для отримання віддаленого доступу потрібно заповнити онлайн-форму.
З питань доступу до ресурсів звертатися за тел.: 503-84-45, 503-86-01, зал електронних ресурсів (5-й поверх, кімн. 509). Остання редакція: 15.05.22 |