Бібліотека

Яндекс.Метрика

Тестовий доступ до Інтернет-ресурсів

Умови користування ресурсами:

Не дозволяється:
• змінювати, трансформувати, перекладати матеріали та створювати інформаційний продукт на їх основі;
• передавати матеріали особам, які не є співробітниками чи студентами КНЕУ;
• застосовувати спеціальні програми для повного скачування цілого журналу (книги) чи окремих їх випусків;
 • використовувати матеріали в комерційних цілях.

 В Бібліотеці надається доступ до інформаційно-правової системи «Ліга: Закон».
«Ліга: Закон» - найповніше джерело систематизованої і достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку.
Доступ до акаунту здійснюється в приміщенні бібліотеки за аресоювул. Дегтярівська, 49-г, 3 поверх, кім. 301 (читальний зал електронних ресурсів)
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 503-84-45, 503-84-40

Scopus Найбільша у світі універсальна реферативна база даних з можливостями відстеження наукової цитованості публікацій, яка індексує науково-технічні, медичні та інші журнали міжнародних видавництв, з них понад 60 журналів України. Має інструменти для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Забезпечує найбільш повний огляд результатів світових досліджень у галузі науки, техніки, медицини, соціальних та гуманітарних наук.
Період доступу з 20.04.18 р. до 01.12.18 р.
Доступ  здійснюється в приміщенні бібліотеки за аресоювул. Дегтярівська, 49-г, 3 поверх, кім. 301 (читальний зал електронних ресурсів)

 HeinOnline До 28 червня 2018 року користувачам бібліотеки КНЕУ надано тестовий доступ до бази даних правових досліджень HeinOnline. База охоплює понад 150 мільйонів сторінок та 200 000 найменувань з історії права та державних документів, понад 2 500 журналів, пов'язаних з юриспруденцією. Платформа містить законодавчі документи Конгресу, Федеральний реєстр, Кодекс федеральних правил, звіти США до 1754 року, міжнародні договори, трактати, документи з міжнародної торгівлі та міжнародних відносин, світові судові процеси та багато іншого.
Доступ  здійснюється в приміщенні бібліотеки за аресоювул. Дегтярівська, 49-г, 3 поверх, кім. 301 (читальний зал електронних ресурсів)

 EBSCOhost До 10 червня 2018 року включно користувачам бібліотеки КНЕУ компанія EBSCOhost у співробітництві з Асоціацією "Інформатіо-Консорціум" надає тестовий доступ до колекції баз даних компанії EBSCO.
На період тесту доступні такі колекції:
      -  Academic Search Premier 
      -  Business Source Premier 
      - MasterFILE Premier 
      - ERIC 
      - GreenFILE 
      - Health Source - Consumer Edition 
      - Health Source: Nursing/Academic Edition 
      - Library, Information Science & Technology Abstracts 
      - MEDLINE 
      - Newspaper Source 
      - Regional Business News 
      - Teacher Reference Center 
      - AHFS Consumer Medication Information 
      - European Views of the Americas: 1493 to 1750
Доступ можливий лише з мережі університету.

Roper Center's iPOLL До 8 червня 2018 року користувачам бібліотеки КНЕУ надається безкоштовний тестовий доступ до бази даних iPOLL Ropercenter яка є найбільшим архівом інформації громадської думки в світі. В даний часнадає доступ до міжнародних і внутрішніх даних США за 80 років. База даних iPOLL дозволяє здійснювати текстовий пошук з майже 700 000 результатів опитувань в США з 1935 року. Включає в себе приблизно 100 000 пунктів відповідей із стандартної демографії, таких як вік, регіон, стать і дохід. Всі основні організації з опитувань громадської думки в США включені в iPOLL.
Доступ можливий лише з мережі університету.

 Polpred.com.  Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних має рубрикатор: 53 галузі, 600 джерел, 8 федеративних округів РФ, 235 країн та територій, головні матеріали, статті та інтерв'ю 13 000 перших осібЩоденне отримання тисячі новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. докладніше
Переглянути слайди про можливості використання ресурсу
Доступ можливий лише з мережі університету.

   Для користувачів КНЕУ Видавничий будинок «Фактор» надає доступ до повних текстів статей журналів:
за 2016 рік:
      - "Податки та бухгалтерський облік",
      - "Бюджетна бухгалтерія".
за 2015 рік:
      - "Податки та бухгалтерський облік",
      - "Бухгалтер 911",
      - "Бухгалтерский тиждень",
      - "Бюджетна бухгалтерія",
      - "Оплата праці",
      - "Місцеве самоврядування".
Доступ можливий лише у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, читальний зал електронних ресурсів (кім. 301).
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 503-84-45, 503-84-40.

Для користувачів КНЕУ медіакомпанія Deutsche Welle (DWспільно з провідним німецьким інформагенством dpa (Deutsche Presse-Agentur) за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН та Української бібліотечної асоціації надає безкоштовний доступ до Німецької служби новин.
Dpa відкриває доступ до:
         - потоку оперативної інформації про події в Німеччині або перебувають у центрі уваги Німеччини;
         - аналізу світових і локальних питань поточного порядку денного ФРН;
         - архіву інформаційних та аналітичних матеріалів, що ведеться з листопада 2014 року.
Матеріали Служби доступні англійською та німецькою мовами.
Доступ можливий лише у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, кім. 301, читальний зал електронних ресурсів.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 503-84-45, 503-84-40.

Руководство пользователя 


З питань доступу до ресурсів звертатися за тел.: 503-84-45, 503-84-40, E-mail: ellib@kneu.ua, відділ електронних ресурсів та сервісів, зал електронних ресурсів.

Остання редакція: 06.06.18