НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Доступ до Інтернет-ресурсів

Умови користування ресурсами:

Не дозволяється:
• змінювати, трансформувати, перекладати матеріали та створювати інформаційний продукт на їх основі;
• передавати матеріали особам, які не є співробітниками чи студентами КНЕУ;
• застосовувати спеціальні програми для повного скачування цілого журналу (книги) чи окремих їх випусків;
 • використовувати матеріали в комерційних цілях.

 
Web of Science – наукометрична платформа компанії Clarivate Analytics, що поєднує реферативні бази даних наукових публікацій. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з багатьох галузей знань та надійну аналітичну інформацію щодо показників цитованості і тематичних зв’язків між статтями.
Період доступу до 31.05.21 р.
Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням: http://webofknowledge.com

 Springer Nature  – міжнародне видавництво, яке видає понад 3000 найповажніших та найвпливовіших журналів з різних галузей науки, техніки та медицини. У межах передплати відкрито доступ до повних текстів: журналів Springer 1997-2020 рр.; електронних книг Springer 2017 р.
Доступ до порталу можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланням: https://link.springer.com/

"Центр учбової літератури" Видавництво пропонує швидкий доступ до електронних версій книг. Колекція охоплює понад 1200 найпопулярніших навчальних видань за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки, Кодекси України.
Перелік видань онлайн-бібліотеки
Період доступу до 2.09.19р. по 31.12.2020р.
Доступ здійснюється з мережі Університету за посиланнями: www.culonline.com.ua.

 Polpred.com.  Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних має рубрикатор: 53 галузі, 600 джерел, 8 федеративних округів РФ, 235 країн та територій, головні матеріали, статті та інтерв'ю 13 000 перших осібЩоденне отримання тисячі новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. докладніше
Доступ можливий лише з мережі університету.

 

З питань доступу до ресурсів звертатися за тел.: 503-84-45, e-mail: ellib@kneu.ua, відділ електронних ресурсів та сервісів, зал електронних ресурсів.

Остання редакція: 11.09.20