Бібліотека

Яндекс.Метрика

Доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science19 Грудня 2018р.

Шановні науковці!

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відповідно до наказу МОН України від 06.11.2018 року № 1213 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» отримав доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Scopus – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях та є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та книжкові видання.

Web of Science – реферативна база даних наукового цитування, надається компанією Thomson Reuters. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з природничих, суспільних, гуманітарних наук та встановлює посилання між певними дослідженнями з використанням цитованих матеріалів і тематичних зв’язків між статтями, встановленими авторитетними дослідниками, що працюють в даній області.

Доступ до баз даних надано до 31.05.2019 року.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів та студентів університету, скористатися можливістю доступу до баз даних!

Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланнями:

https://www.scopus.com

http://webofknowledge.com

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
503-84-45, 503-84-40.