НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Подарунок бібліотеці22 Листопада 2019р.

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку Громадській спілці "Українська академія медіації" за подароване видання першого в Україні підручника для правників «Медіація у професійній діяльності юриста», розробленого в рамках реалізації проєкту УАМ «Підтримка юридичних вищих навчальних закладів шляхом розроблення навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін з медіації задля поліпшення якості юридичної освіти та сприяння ширшому застосуванню альтернативних механізмів вирішення спорів», що реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
 
Підручник створено колективом авторів – правниками (судді, адвокати, нотаріус тощо) з різних регіонів України, які є одночасно фахівцями з питань медіації.
 
Даний підручник ознайомить читача з теорією та практикою одного із найпоширеніших у світі альтернативних способів вирішення конфліктів (спорів) – медіацією. Підручник є корисним для медіаторів, представників установ та організацій, які планують використовувати медіацію у своїй діяльності,  здобувачам вищої освіти, а також всім, хто бажає ознайомитися з медіацією.
 
Підручник супроводжується Методичними рекомендаціями для викладання правникам навчальної дисципліни з медіації, що містять повний комплекс методичного забезпечення.
 
Самостійною складовою підручника є інфографіка, яка допомагає зрозуміти місце медіації в системі альтернативних засобів розв’язання спорів, поняття та переваги медіації, роль медіатора, сутність процедури медіації, а також місце медіації у професійній діяльності юриста.
 

                    

Пропонуємо переглянути повний текст та інфографіку