Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Вебінари компанії Clarivate у травні 2024 року30 Квітня 2024р.

Шановні науковці,

запрошуємо вас взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate в травні  2024 року.

Відкриваємо травневу сесію найактуальнішою темою про авторські профілі, оскільки оновлення що було оголошено місяць тому вступили в дію. Частині авторів що починали профіль з ResearcherID мають підтвердити позицію автора. Інструкція англійською за посиланням: https://rise.articulate.com/share/VYcqtloWzQLy24OvIKXIyWAFEVT-IMNZ#/lessons/93ZPWR5PTLD1gDNp9405-UQZD4KDMy1L, сподіваємося скоро мати аналогічну українською, але поки пасивно вивчаємо англійську.
 
2 травня 2024
Тема: Hot Topics Оновлення у авторському профілю у Web of Science
Тези: Відбулися зміни в авторському профілі про які оголошували 19 березня. Зараз маємо багато схвильованих авторів у яких «зниклі публікації». На вебінарі переглянемо як створити,  наповнити, що можна додати, підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити ваші здобутки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: 10:15–11:15 
 
9 травня 2024
Тема: Оформлення статті за форматом журналу з EndNote
Тези: Формати оформлення публікації. Який формат в вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на  питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: 10:15–11:15 
 
16 травня 2024
Тема: Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate
Тези: Розглянемо ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків та ресурси Clarivate (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID) що допоможуть пройти цей цикл максимально ефективно.
Реєстрація: 10:15–11:15 
 
23 травня 2024
Тема: Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science
Тези: Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань - Web of Science Core Collection.
Реєстрація: 10:15–11:15