Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Вебінари компанії Clarivate в 2023 році11 Січня 2023р.

Шановні науковці,

Запрошуємо відвідати вебінари від Clarivate

 
Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine
Розпочне серію вебінар про профілі установ, багато було зроблено наприкінці минулого року щоб установи мали профілі, будемо продовжувати співпрацю в цьому. Чекаємо на вебінарах
Також щочетверга о 12:15 стаціонарна ЗУМ зустріч запитай про Web of Science з стабільними параметрами входу
Meeting ID: 836 0748 3154
Passcode: 244399
Тож якщо у вас чи ваших колег є питання краще розберемо їх наживо.
 
12 січня 2023
Clarivate науковцям 2023
Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості.
Тези: Профіль установи - це поєднана колекція назв які зустрічаються в публікаціях співробітників установи що проіндексовані у Web of Science Core Collection. Як створити, відкорегувати, внести зміни, хто відповідає за коректність даних. Які можливості є у профіля для аналізу публікаційної діяльності установи та формування стратегії розвитку установи та науковця. Як працювати з профілями установи у Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету.
 
26 січня 2023
Тема: Research Smarter Про фінансування наукових досліджень
Тези: Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.
Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого.
Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету.
 
9 лютого
Clarivate науковцям 2023
Тема: Відкритий доступ в Україні та світі
Тези: Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто і як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету.
 
9 березня
Clarivate науковцям 2023
Тема: Публікаційний процес в деталях
Тези: Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі чому і як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.