Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Вебінари компанії Clarivate в травні 2023 року23 Травня 2023р.

Шановні науковці! 
Пропонуємо вам відвідати БЛІЦ ВЕБІНАРИ «ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ» ТА СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР ВІД CLARIVATE 
 
23 травня (вівторок) 
Час 10:15–11:00 
Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Як працювати у Web of Science 
Тези: Можливості Web of Science. Навіщо та як зареєструватися? Як отримати повний доступ. Пошукові запити та їхній синтаксис, символи скорочення та заміни. Результати, аналіз та збереження. Повідомлення про новинки. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 
 
24 травня (середа)  
Час 10:15–11:00 
Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Авторські профілі 
Тези: Можливості, створення, корегування профіля науковця у Web of Science та ORCID. Підтверджені та непідтверджені записи. Що і як може бути представлено. Наявні метрики та інтерпретація їх. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 
 
25 травня (четвер)  
Час 10:15–11:00 
Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Журнали для публікації 
Тези: На що звернути увагу при відборі видань для публікації. Метрики та їхня інтерпретація. Вартість публікації. Публікаційний процес. Рецензування. Перевірка індексації. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет. 
  
31 травня (середа) 
Час 15:00–16:00 
Спільний семінар з директорами наукових бібліотек Юлією Главчевою (НТУ «ХПІ) та Ольгою Ольшевською (ОНТУ) 
Тема:  Хижацькі видання vs бібліотекарі та науковці. 
Тези: За деякими підрахунками на сьогодні в світі нараховується біля 10 000 хижацьких видань. На жаль, достатньо часто науковці мають складнощі з ідентифікацією та відхиленням пропозицій від нечесних видань, що спричинює не лише втрату результатів, грошей та часу але і репутації як науковця так і установи. На вебінарі нагадаємо основні типи хижацьких видань, та практичний досвід роботи наукових бібліотек Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» та Одеського національного технологічного університету щодо допомоги науковцям щодо підбору видання для публікацій.  
  
До кінця травня триває серія зум зустрічей о 12:15 де можна наживо поставити питання та отримати відповіді 
Topic: Запитай про WOS 
Join Zoom Meeting 
Meeting ID: 836 0748 3154 
Passcode: 244399