НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

80 років Трагедії Бабиного Яру29 Вересня 2021р.

7 жовтня 2021 року у Науковій бібліотеці імені Довнар-Запольського КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся захід "80 років пам'яті: забуттю не підлягає". Захід проводився в онлайн-режимі і пов'язаний з 80-ми роковинами трагедії в Бабиному Яру. У заході взяли участь близько 100 осіб, зокрема: студенти та викладачі КНЕУ, представники Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги, члени клубу "Дорогами до прекрасного", представники Наукового товариства імені Сергія Подолинського, студенти Київського медичного коледжу № 3. На заході виступили: голова САР факультету економіки та управління Золотий Іван та випускник КНЕУ, депутат міської ради міста Первомайськ Миколаївської області Нотевський  Євген.
 
8 жовтня урок пам'яті продовжився екскурсією до Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", в якій взяли участь студенти 1-го курсу та куратори факультету обліку та податкового менеджменту.

Наукова бібліотека ім. М. В. Довнар-Запольського  ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» дякує Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» та Всеукраїнському жіночому товариству імені Олени Теліги за участь у заходах, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії в Бабиному Яру та подаровані книги.