Бібліотека

Яндекс.Метрика

Тестовий доступ до баз даних EBSCO07 Квітня 2015р.

 

До 7 червня 2015 року надано тестовий доступ до баз даних EBSCO (Нідерланди):

 

  • Academic Search Complete – мультидисциплінарна база даних від компанії EBSCO, що пропонує доступ до найбільш популярних та цінних наукових журналів різних галузей знань. База індексує майже 14 000 журналів, надає доступ до повних текстів з 9 000 журналів, більша частина яких (7 800) – рецензовані.
  • Applied Science & Technology Source – база даних із прикладних та комп’ютерних наук. Серед журналів є назви, що раніше не були доступні. 1400 повнотекстових журналів надають доступ до провідних періодичних ділових, професійних, технічних та популярних журналів, посібників, матеріалів конференцій. Тематичні розділи бази: прикладна математика, штучний інтелект, інформаційні та комунікаційні технології, комп’ютерні бази даних та програмне забезпечення, теорія та комп’ютерні системи, нейронні та оптичні системи, нові технології та ін.
  • Legal Source – база даних юридичного спрямування, що пропонує доступ до більше ніж 870 повнотекстових журналів з права, та є авторитетним джерелом інформації з актуальних досліджень, думок і тенденцій у юридичній сфері. База містить наукові статті, матеріали конференцій та симпозіумів, юридичні документи, судові рішення, законодавчі акти, книги, рецензії тощо.
  • Political Science Complete – база даних  охоплює дослідження з порівняльної політології, гуманітарних питань, міжнародних відносин, права та законодавства, політичних теорій та ін. База надає доступ до повних текстів 660 журналів, більше 300 книг та монографій, майже 45 000 матеріалів конференці.
  • Humanities Source – ресурс для студентів, викладачів, дослідників різних сфер гуманітарної науки. База даних пропонує повнотекстовий доступ до більше ніж 1500 журналів, а також до бібліографічних даних, інтерв’ю, повних літературних текстів, рецензій на книги, фільми, мюзикли, програми радіо та телебачення тощо. Тематично база охоплює археологію, історію, гендерні студії, мовознавство, літературознавство, філософію, релігію, різі види мистецтва (музика, фільми, танці, художнє мистецтво та ін.).
  • Education Source – одна з найбільш педагогічних баз, що пропонує доступ до більше ніж 1900 повнотекстових журналів, а також до повних текстів книг, конференцій, матеріалів конференцій, звітів, статистичних щорічників і пропонує цитування більше до 5 млн. статей з освітньої тематики.
Тестовий доступ організовано за сприянням Асоціації "Інформатіо-Консорціум"
 

Доступ здійснюється лише в мережі університету за посиланням: http://ebscohost.com/

У разі виникнення питань з доступу до ресурсів, звертайтесь до відділу розвитку електронної бібліотеки, тел. 503-86-04 чи безпосередньо до бібліотеки КНЕУ (вул. Дегтярівська, 49-г, 3-й поверх, кім. 301).