Вебінари компанії Clarivate у червні 2022 року06 Червня 2022р.

Шановні науковці,

Запрошуємо відвідати вебінари українською від Clarivate у червні:

 

9 червня 2022. Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором
Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація (київський час):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3GePbEa
- 16:15–17:15: https://bit.ly/3n5brYB

 

14 червня 2022. Clarivate для науковців
Мета вебінару нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінці, порівняння видань. EndNote - оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click пошук повних текстів, Publons презентації досягнень науковця. Розраховано на початківців та тих хто бажає ознайомитися з останніми оновленнями ресурсів. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація (київський час):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3PvJPIG
- 16:15–17:15: https://bit.ly/3MHd2Pa

 

28 червня 2022. Research Smarter: Світцитувань
Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні.Звіт по цитуванню та пов'язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація (київський час):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/39E8WIV

 

30 червня 2022. Research Smarter: НовийJournal Citation Reports
ЩочекаєнасвновомуJournal Citation Reports? Приєднуйтесьдонашоговебінару, щобдізнатисяякпроаналізувативпливовістьжурналу, досліджуючизначнукількістьпоказниківцитування, втчімпакт-факторжурналу, ійоговаріації, JCI квартильтаінші. І як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи чергова видатна публікація.
Реєстрація (київський час):
- 10:15–11:15: https://bit.ly/3PD4o60