Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Запрошуємо на семінари та вебінари від Clarivate Analytics на грудень02 Грудня 2019р.

Шановні науковці КНЕУ!

Запрошуємо вас на безкоштовні семінари та вебінари у грудні, що організовує компанія Clarivate Analytics.

СЕМІНАР
3 грудня, 2019, 11:00.
Тема: Публікації в міжнародних виданнях: міфи та реальність
Тези: Технічні та наукові критерії якості наукового видання. Наукометричні показники: імпакт фактор, квартиль, індекс оперативності, Eigenfactor, індекс Гірша. Публікаційний процес. Рецензування та його види. Чому відхиляються статті. Формат публікації. Чи можна надрукувати статтю безкоштовно. Як підібрати якісне видання, перевірити індексацію і не потрапити до хижацьких видань. Чи можна вплинути на показники цитування. Що можуть робити автори для популяризації своїх  здобутків.
Місце проведення: Державна науково-технічна бібліотека України, вул Антоновича 180, 15 поверх, конференц-зала
Попередня реєстрація – обов’язкова: https://forms.gle/PvqkbcFTLstsDiYm6
 
ВЕБІНАРИ
18 грудня 16:00-17:30
Назва: Експрес курс по продуктам Web of Science group
Тези: Платформа Web of Science: бази, можливості, обмеження. WebofScienceCoreCollection: склад, поля та типи пошуків (базовий, розширений в пристатейній літературі), аналіз та результатів, імпакт фактор, індекс Гірша, цитування, схожі записи. Визначення кращих робіт, лідерів галузі, потенційних партнерів, журналів для публікації. EndNote. Створення колекції документів, оформлення статті за форматом видання, створення звітів для групи науковців.
Publons|ResearcherID та Orcid створення, наповнення, можливості та використання авторських профілів
Journal Citation Reports – колекціявиданьзімпактфактором. Можливості для авторів та журналів, пошук та збереження інформації
Master Journals List – безкоштовний відкритий перелік видань Web of Science. Перевірка індексації видання.
Реєстрація http://bit.ly/2Lb8Rxc
Доповідач: Тихонкова Ірина, к.б.н, інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate Analytics
 
Також запрошуємо на нову серію вебінарів російською мовою з 16 грудня, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови проходження цілої серії.
 
Реєстрацію відкрито.
 
Серія: Ресурси Web of Science group для ефективної наукової діяльності
 
1. Наукометрія для початківців.
Історія виникнення. Цілі та завдання. Дані для аналізу і їх обмеження. Основні показники. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Можливості для країни, організації і вченого. Платформа Web of Science: огляд можливостей. Фейки і міфи про наукометрію. Відповіді на питання слухачів.
 
16 грудня 9:00

http://bit.ly/2LdgqDQ

18 грудня 12:00

 

2. Можливості платформи Web of Science для ефективної наукової діяльності
Пошук і аналіз наукової літератури. Виявлення значущих робіт, вчених, організацій, журналів, аналіз грантової підтримки. Оцінка теми дослідження, пошук партнерів, збереження результатів.
Робота в основній колекції і спеціалізованих базах. Базовий, розширений і пошук в пристатейній літературі. Відповіді на питання слухачів.
 
17 грудня 9:00
 
19 грудня 12:00

 

3. Публікаційна стратегія вченого
Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Де і як знайти безкоштовний журнал. Публікаційний процес. Вибір видання. Структура статті. Оформлення рукопису за форматом журналу. Рецензування. Чому відхиляють статті. Що неприпустимо в науковій комунікації. Поширення публікації. Journal Citation Reports, EndNote, Master Journal List. Відповіді на питання слухачів.
 
16 грудня 12:00

 

4. Презентація досягнень автора і організації

Авторські профілі вченого Publons | ResearcherID, ORCID, Researchgate і організації (Organization-enhanced profile): можливості, функції, обмеження, створення і коригування. Чи можна вплинути на цитованість робіт. Звіти публікаційної діяльності для групи вчених /організації за необхідний проміжок часу в EndNote. Відповіді на питання слухачів.

19 грудня 9:00
 
17 грудня 12:00

 

Також серія з академічного письма розклад буде згодом за посиланням https://clarivate.ru/webinars

Просимо при реєстрації враховувати часовий пояс, за яким зазначений час початку заходу.