Бібліотека

Яндекс.Метрика

Доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science22 Лютого 2019р.

Шановні науковці!

Нагадуємо, що ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відповідно до наказу МОН України від 06.11.2018 року № 1213 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» отримав доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Scopus – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях та є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та книжкові видання.

Web of Science – реферативна база даних наукового цитування, надається компанією Thomson Reuters. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з природничих, суспільних, гуманітарних наук та встановлює посилання між певними дослідженнями з використанням цитованих матеріалів і тематичних зв’язків між статтями, встановленими авторитетними дослідниками, що працюють в даній області.

Доступ до баз даних надано до 31.05.2019 року.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів та студентів університету, скористатися можливістю доступу до баз даних!

Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланнями:

https://www.scopus.com

http://webofknowledge.com

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
503-84-45, 503-84-40.