НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Доступ до Платформи EBSCOhost 13 Жовтня 2021р.

Шановні науковці!

Повідомляємо, що Університет отримав тестовий доступ до Платформи EBSCOhost – інтерактивної довідково-бібліографічної системи, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації та широко представляє академічну тематику у галузях бізнесу, гуманітарних наук, медицини, екології тощо.

До уваги дослідників представлений наступний пакет баз даних:

база даних, що містить найцінніший, всебічний мультидисциплінарний контент та призначена для провідного дослідника. Дана база забезпечує доступ до відомих повнотекстових журналів, публікацій та інших цінних ресурсів. Academic Search Premier містить бібліографічні дані понад 17150 журналів, з яких 15300 рецензовані, а близько 4750 – із повним текстом (PDF-файли до 1975 року) доступні майже для 140 журналів. Понад 2200 активних повнотекстових журналів індексуються в WebofScience або SCOPUS. Academic Search Premier пропонує доступ до колекції понад 67000 відеороликів від Associated Press, що охоплюють найрізноманітніші теми. Дані оновлюються щодня.

найпоширеніша база даних бізнес-досліджень, охоплює різноманітні ділові дисципліни та надає доступ до повних текстів понад 2150 академічних журналів. BusinessSourcePremier включає повні тексти ключових наукових публікацій з 1965 року, цитовані посилання можна шукати за ресурсами, опублікованими з 1998 року. Близько 580 активних повнотекстових журналів індексуються в Webof Science або SCOPUS. Регіональні ділові новини – це додаткова база даних для клієнтів Business Source Premier, що забезпечує остаточне висвітлення понад 100 повнотекстових ділових видань із США та Канади. Ключові ресурси включають газети, журнали та новини з повнотекстовим вмістом, за 20 років.

база даних, що містить повні тексти майже 1600 періодичних видань, охоплюють загальну довідкову інформацію, бізнес, охорону здоров’я, освіту, загальну науку та багато іншого. Ця база даних також містить повні тексти майже 450 довідників, понад 73400 першоджерел та колекцію зображень із понад 1,5 мільйона фотографій, карт та прапорів. База даних пропонує файли для ключових публікацій (Американські бібліотеки, Закордонні справи, History Today, Library Journal, National Review, Saturday Evening Post тощо), датованих від 1917 р.

повнотекстова база даних, що охоплює сестринські та суміжні теми охорони здоров’я. База даних містить майже 330 наукових повнотекстових журналів, включаючи Creative Nursing, Issuesin Mental Health Nursing, Journal of Child&Adolescent Psychiatric Nursing Journal of Advanced Nursing, тощо.

багата колекція інформації про здоров’я споживачів, що забезпечує доступ до майже 80 повнотекстових журналів, серед яких American Fitness, Better Nutrition, Fit Vagnancy, Harvard Health Letter, Health Facts, Men's Health, Muscle&Fitness, Prevention, Vegetarian Times та багато інших.

база даних, що надає повний текст для 60 американських та міжнародних газет. Також містить вибірковий повний текст для 300 регіональних (американських) газет. Крім того, пропонує стенограми телевізійних передач та радіостанцій з основних мереж (CBS News, CNN, CNN International, FOX News, NPR тощо).

база даних, що надає авторитетну медичну інформацію про медицину, медсестринство, стоматологію, ветеринарію, систему охорони здоров’я, доклінічні науки та багато іншого. Створена Національною медичною бібліотекою, MEDLINE використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) для пошуку цитат із понад 5600 сучасних біомедичних журналів 60 мовами.

база даних, що забезпечує доступ до освітньої літератури та статей із журналів, включених до поточного Індексу журналів в освіті та Індексів ресурсів в освіті. ERIC містить понад 1600000 записів та посилань на понад 631000 повнотекстових документів від ERIC, починаючи з 1966 р. Типи джерел включають статті журналів, книги, статті з конференцій, навчальні програми, політичні документи тощо.

база даних, що пропонує індексацію та тези для понад 220 рецензованих журналів та охоплює різноманітні теми, що цікавлять вчителів, серед яких: оцінка, передовий досвід, безперервна освіта, початкова освіта, вища освіта, стандарти грамотності, адміністрація школи, наука та математика, освіта вчителів тощо.

база даних, що пропонує інформацію, яка охоплює всі аспекти впливу людини на довкілля. Колекція наукових, урядових та загальноосвітніх назв включає матеріали про вплив на навколишнє середовище окремих людей, корпорацій та місцевих/національних урядів, а також те, що можна зробити на кожному рівні, щоб мінімізувати ці наслідки. База даних забезпечує індексацію та тези для понад 880000 записів, а також повний текст Open Access для понад 13000 записів.

база даних, що індексує понад 600 журналів, а також книги, звіти про дослідження у різних галузях науки тощо. Клієнти можуть переглянути інформацію про понад 5000 найбільш часто індексованих авторів та їх публікації. Предмет охоплення включає бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометрію, пошук інформації, управління інформацією.

архівна база даних друкованих записів про Америку, написаних у Європі до 1750 р., від European Americana: Хронологічний довідник творів, надрукованих у Європі, що стосуються Америки, 1493-1750 рр. База даних містить понад 32000 записів, що охоплюють європейські дослідження та зображення корінних американських народів.

Бази даних доступні на платформі EBSCOhost www.ebscohost.com у мережі Університету.

Доступ  триватиме до 31 грудня 2021 року.

Також нагадуємо, що до 31 грудня 2021 року триває доступ до повних текстів каталогу eBooks видавництва Elsevier на Платформі ScienceDirect.