Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Доступ до Web of Science14 Вересня 2023р.

Шановні науковці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Нагадуємо, що в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана триває доступ до  міжнародної наукометричної бази даних до платформи Web of Science, яка є власністю компанії Clarivate Analytics. До 2017 року відділення IP&Science. Інтелектуальна власність і наука компанії Thomson Reuters є продовженням індексів наукового цитування, що були запропоновані Юджином Гарфілдом в 50-х роках минулого сторіччя і з 1964 року створювались Institute for Scientific Information. З 1997 року три спеціалізовані індекси наукового цитування поєдналися на веб платформі, що отримала назву Web of Science.
На сьогодні платформа Web of Science містить 15 баз даних, які створюються як компанією Clarivate Analytics, так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тис. видань з усіх дисциплін. Наповнення архіву сягає 1864 року.
Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з:
  • природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE);
  • суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI);
  • гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI).
З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI), архів якого поглиблюється до 2005 року.
Також у WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).
Наукова бібліотека Університету надає консультативні послуги з питань створення та редагування профілів учених у Web of Science.
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до співробітників Наукової бібліотеки КНЕУ за електронною поштою: library@kneu.edu.ua