НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Тестовий доступ до журналів Wiley04 Лютого 2020р.

З 1 лютого по 30 квітня 2020 р. ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримав доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.
 
John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію, колекцію контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу. 
 
Видавництво публікує матеріали з усіх галузей знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань).
 
В журналах видавництва опубліковані дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань. 
 
В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки. 
 
Доступ до наукового контенту видавництва можливий лише з локальної мережі університету та здійснюється через платформу Wiley Online Library  (www.onlinelibrary.wiley.com). 
 
Тестовий доступ надано за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.
 
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 503-84-45