НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ М. В. ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКОГО

Яндекс.Метрика

Конференції, наука та інновації

 
Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародний ТРЕНІНГ-МАРАФОН «Навчання-Якість-Моніторинг», який проводиться у рамках ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» і відбудеться 18-20 листопада 2019 р
Докладніше в інформаційному листі.

Запрошуємо вас взяти участь у Навчально-демонстраційних сесіях для освітян – викладачів, вчителів, керівників навчальних закладів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій, які проводиться у рамках ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» і відбудеться 18-20 листопада 2019 р. 
 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформація, аналіз, прогноз – стратегічні важелі ефективного державного управління», яка відбудеться 7 листопада за сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках ІV Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET». Для участі у роботі конференції необхідно до 25 жовтня 2019 р. надіслати заявку за наведеною формою учасника на електронну адресу ilv@uintei.kiev.ua (тема «Міжнародна науково-практична конференція») або зареєструватися за посиланням.


Запрошуємо вас опублікувати результати своїх наукових досліджень у Міжнародному збірнику наукових праць з відкритим доступом «Європейське співробітництво». Збірник орієнтований на публікацію результатів досліджень економіки, фінансів, технічних спеціальностей, у тому числі математичного моделювання та застосування сучасних інформаційних технологій, а також за соціально-гуманітарним напрямом та юриспруденції.
Детальніше ознайомитися із вимогами до наукових статей можна на порталі збірника "Європейське співробітництво" за посиланням: http://we.clmconsulting.pl

 

 

 

 

Остання редакція: 08.10.19