Наукова бібліотека імені М.В. Довнар-Запольського

Вебінари компанії Clarivate та Elsevier у вересні 2024 року18 Вересня 2024р.

Шановні науковці,

запрошуємо вас взяти участь у безкоштовних вебінарах від

Clarivate у вересні 2024 року.

 
19 вересня
 
Тема: Згадуючи олімпіаду: здобутки наукові та спортивні
Тези: На вебінарі поговоримо про чемпіонів в спорті та науці, що спільного та відмінного. Визначимо наукових чемпіонів в певній галузі, проведемо наукометричні аналізи тем, установ, науковців, визначмо лідерів, та як обрати кращу стратегію розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites.
 
10:15–11:15

 

Research Smarter
26 вересня
 
Тема: Демонстрація  ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science 
Тези: Наукова спільнота зростає та ускладняється, дослідникам, бібліотекарам, керівникам університетів, спонсорам і видавцям потрібні інструменти, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів. 
Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця, включаючи публікації, наукометричні показники, рецензії, та редакторську роботу, в одному профілі.
Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися більше про: 
- Авторів, їхні ідентифікатори та їхні профілі дослідників у Web of Science 
- Як створюються та верифікуються профілі дослідників 
Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити один одного, а керівники можуть покращити оцінку та аналіз досліджень.
 
10:15–11:15

 

31 жовтня
 
Тема:  Підтримка відкритих дослідницьких ініціатив перевіреними процесами, даними та інструментами.
Тези: Перехід до відкритих досліджень є ключовою тенденцією. Академічній спільноті потрібен доступ до надійних досліджень незалежно від моделі публікації. Науковці хочуть мати можливість прочитати повний текст статті в один клік, отримувати доступ до первинних даних. знати, що фінансування можна відстежувати та прозоро. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як у Clarivate підтримують цілі відкритих досліджень, поєднуючи  ресурси і зробити процес наукових досліджень швидшим, надійнішим і прозорішим.
 
10:15–11:15